500-1000 Lira Arası Alınabilecek Akıllı Telefonlar

500-1000tl-arasi-telefon

Akıllı telefonlar hayatımıza girdikten sonra hızlı bir şekilde yaygınlaşmaya başladı. Her dönem yeni modelleriyle karşımıza çıkan akıllı telefonların bazı modelleri fiyatlarıyla adeta dudak uçuklatmaktadır. Bunun yanı sıra bazı akıllı telefonlar 500-1000 TL arası fiyat aralığında seyretmektedir.

500-1000 lira arası alınabilecek akıllı telefonlar arasında en fazla dikkat çeken model, General Mobile 4G cihazıdır. 2 GB RAM, 16 GB dahili hafıza, 13 MP çözünürlükte arka kamera, 5 MP çözünürlükte ön kamera, 4G hızında internet, 5 inç 720p çözünürlüğünde ekranı bulunan bu gelişmiş cihaza sadece 699 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Uygun akıllı telefonlar arasında Lenovo P70 modeli dikkat çekmektedir. 2 GB RAM, 16 GB dahili hafıza, 5 inç HD ekran, çift SIM, 13 MP çözünürlükte arka kamera, 5 MP çözünürlükte ön kamera, 8 çekirdekli 64 bit işlemcisi bulunan ve gece yarısı mavisi rengiyle dikkat çeken cihazın satış fiyatı 799 TL.

Ucuz akıllı telefonlar konusunda belki de en fazla tercih edilen model Samsung Galaxy S3 Mini modelidir. 8 GB dahili hafıza, 1 GB RAM, 4 inç ekran, 1.2 GHz Dual Core işlemci, 5 Mp çözünürlükte kamera gibi özelliklere sahip bu cihaza 509 TL civarında bir ücret ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Akıllı telefonlar konusunda iyi araştırma yapmak ve tüm modelleri incelemek son derece önemlidir. Belirlediğiniz bütçe bu aralıklardaysa sizlere bu cihazları öneririz. Bu noktada cihaz özellikleriyle fiyatın her zaman doğru orantılı olmadığını söyleyelim. Yani iyi araştırmayla gelişmiş özellikleri uygun bir fiyata alabilirsiniz.

Akıllı telefon dünyasındaki yüzlerce çeşitten size uygun bir model mutlaka vardır. Tüm cihazların özelliklerini ve fiyat aralıklarını kıyaslayarak, ihtiyacınızı belirleyerek en doğru akıllı telefonu en uygun fiyata almış olursunuz.

1 YorumLütfen Yorum Bırakınız

  • Bu aralar telefonların fiyatı arttı insanlar yeni çıkanlardan almak istiyo tabi onlarda pahalı olunca ya kredi çekiyorlar yada taksitle alıyorlar bence ne gerek var 2.000 tl lik telefona en fazla 1.500 lük alırsın

Cevap Yaz

Email adresiniz yayınlanmamaktadır.