Antalya’nın En Güzel Konaklama Yerleri

Antalyanin-En-Guzel-Konaklama-Yerleri

Tatil sezonunda en çok tercih edilen yerlerden biriside elbette Antalya’dır. Antalya Türkiye’nin tatil cenneti olan şehirlerinden biridir. Antalya’da tatil yapmak isteyenler yaşadığı en büyük kararsızlık hangi otel konaklayacakları yönünde oluyor. Çünkü her otelin verdiği hizmet kalitesi farklı olabiliyor. Bazı otellerde ekstra eğlenceler sunulurken, kimi otellerde ise herşey dahil konaklama mümkün olabiliyor. Antalya’da tatil yapmak isteyenlerin yaşadığı bu kararsızlığı biraz olsun azaltmak ve konaklamak üzere otel seçmek isteyenlere yardımcı olmak adına Antalya’da en çok tercih edilen en konforlu ve en güzel otelleri sizler için bir araya getirdik. İşte Antalya’da en çok tercih edilen konaklama yerleri;

Arycanda Deluxe Hotels Kirman:Alanya’da denize sıfır konumda bulunan Arycanda Deluxe Hotels Kirman, Alanya’daki en büyük ve lüks tatil mekanlarından biri olup, en güzel kumsallardan birinede sahip olmakla bölgede göze çarpan otellerdendir. 350 odasıyla hizmet veren Arycanda Deluxe Hotels Kirman 5 katlı olmasının yanı sıra 5 yıldızlı otel hizmeti almak isteyenler içinde büyük fırsattır.

Arycanda-Deluxe-Hotels-Kirman

Arycanda-Deluxe-Hotels-Kirman

Club Phaselis:Antalya’ya 40 km uzaklıkta olan Club Phaselis tatil köyü, 500 odalı güzel bir tatil tesisidir. Ağaçlık alanla iç içe kurulmuş olan Club Phaselis bu anlamda hem huzur veren bir tatil cenneti, hemde güzel vakitler geçirebileceğiniz bir eğlence mekanı gibidir. Kemer’e 5 Km mesafede olan Club Phaselis tatil köyü, denize sıfır konumdadır.

Club-Phaselis

Club-Phaselis

Limak Atlantis:Antalya Belek’de bulunan Limak Atlantis Hotel, hayalini kurduğunuzu tatili sizlere sunmaya çalışan tesislerden biridir. Ağaçların gölgesinde huzurlu bir şekilde havuz keyfi yapmanıza olanak sağlayan Limak Atlantis, animasyon gösterilerine ağırlık veren bir tesistir. 54 bin m2 alana kurulu Limak Atlantis, 380 odasıyla hizmet vermeye çalışan modern bir tatil yeridir.

Limak Arcadia:Antalya Belek’te bulunan ünlü tatil tesislerinden biri olan LimakArcadia, 97 bin m2 alana kurulu ve yaklaşık 450 odasıyla hizmet veren bir tatil yeridir. LimakArcadia, futbol sahalarıylada ünlü bir tatil tesisidir. Birçok amatör ve profesyonel futbol takımlarını ağırlayan LimakArcadia, UEFA standartlarında futbol sahalarınada sahip bulunmaktadır. Tatilin yanı sıra futbol sevenler için spor aktivitelerine katılma şansıda bulunmaktadır.

Limak Lara De luxe:Antalya’nın Lara bölgesinde bulunan Limak Lara De luxe, 39 bin m2 alana kurulu yaklaşık 450 odasıyla hizmet veren bir tesistir. Büyük havuzları, memnuniyet verici konaklama hizmetiyle bilinen Limak Lara De luxe, Uzak Doğu mimarisinin esintilerini yansıtan ve gün boyu süren aktiviteleriyle tatil hizmeti veren, Antalya’nın önemli tesislerinden biridir.

Limak Limra Clup Park:Antalya Kemer’de bulunan LimakLimraClup Park, kusursuz görünümü ve sınırsız hizmet anlayışıyla müşterilerine unutulmaz bir tatil yaşatıyor. Büyük havuzları ve spor aktiviteleriyle adeta kendi şehrini kurmuş olan LimakLimraClup Park, özellikle odalarının modernliği ve hizmet kalitesiyle bilinmektedir. LimakLimraClup Park, tatil ve eğlenceyi doruk noktalarda yaşamanızı sağlıyor.

Limak Limra:Antalya Kemer’de bulunan LimakLimra Hotel, Kiriş’in güzel tatil köylerinden biridir. LimakLimra, 140 bin m2 lik alana kurulu yaklaşık 820 odalı büyük bir tesistir. Tatilcilerin gözde konaklama yerlerinden biri olan LimakLimra, 4 adet büyük yüze havuzuna sahip olmakla birlikte büyük konferans salonları ve spor tesislerine sahip gelişmiş, yüksek kapasiteli bir tatil köyüdür.

limak-limra-antalya

limak-limra-antalya

Mc Aranica Resort:McAranicaResort Hotel, yaklaşık 500 odasıyla Alanya’da kaliteli hizmet veren oteller arasındadır. Özellikle yaz sezonunda yer bulmanın oldukça zor olduğu McAranicaResort Hotel, açık kapalı yüzme havuzları, büyük ve güzel plajı, hergün yenilerinin eklendiği aktiviteler ve kusursuz hizmetiyle hayal edemeyeceğiniz bir tatil yaşamanızı sağlıyor. McAranicaResort Hotel adeta size bambaşka bir dünya sunuyor.

Mc Mahberi Beach:Tatil cenneti Antalya’nın Alanya ilçesinde yer alan McMahberiBeach denize sıfır olmasının yanı sıra herşeydahil konseptiyle bilinen bir oteldir. McMahberiBeach açık büfe yemeklerinin lezzeti ve gün boyunca eğlence aktiviteleriyle ünlü bir tatil mekanıdır. Alanya’da bulunan bu güzel tesis 200 metre uzunluğunda bir kumsal plaja sahip olmakla birlikte bahçesiylede övgü almaktadır.

mc-aranica-resort-antalya

mc-aranica-resort-antalya

Pgs World Palace:Pgs World Palace, 110 bin m2 alana kurulu ve yaklaşık 900 odasıyla hizmet veren oldukça büyük bir tatil tesisidir. Antalya Kemer’de bulunan Pgs World Palace için ulaşımda oldukça kolay. Pgs World Palace’in vermiş olduğu hizmette tüm müşterilerini memnun etmeye yetiyor. Hayallerinizi süsleyecek tatili Pgs World Palace tatil tesisinde yaşamanız mümkün.

TitanicResort:Antalya Lara’da bulunan TitanicResort Hotel, 95 m2 alaana kurulu ve yaklaşık 600 odasıyla hizmet veren bir tesistir. TitanicResort Hotel, lezzetli yemekleri, konforlu konaklama olanakları, eğlenceli aktiviteleriyle size özel olduğunuzu hissettiriyor. Palmiye ağaçları eşliğinde modern bir yapıya sahip TitanicResort Hotel, özellikle balayı çiftleri için unutulmaz anlar sunuyor.

Ucuz otel arıyorsanız ‘Antalya’nın en ucuz fiyatlı otelleri‘ yazımıza bakabilirsiniz.

Cevap Yaz

Email adresiniz yayınlanmamaktadır.