Facebook’ tan Programsız Video İndirme Nasıl Yapılır?

facebook-programsiz-video-indirme

Facebook’ tan Programsız Video İndirme

Facebook kullanıcıları zaman zaman Facebook’ ta yer alan videoları indirmek istiyorlar. Kendilerine arşiv düzenlemek için bu videoları saklamak isteyebilirler. Bunun için yapmanız gereken birkaç ufak önerimiz olacak. Bu şekilde yaptığınız da artık Facebook videolarını bilgisayarınızda rahatlıkla izleyebileceksiniz.

Facebook’tan programsız video indirme işlemi için farklı programlara ihtiyaç duymadan gerçekleştirebilirsiniz. İndirmek istediğiniz videonun tarihine tıklayarak videoyu öncelikle açıyoruz. Daha sonrasında www yazan kısma m harfini yazıyoruz. Böylelikle Facebook mobil sayfasından videoya ulaşmış oluyorsunuz. Videoyu açtıktan sonra oynatıp durdurduğunuzda sağ tık yaparak videoyu kaydet seçeneğinin olduğunu görürsünüz. Bu seçeneğe tıklayarak videoyu bilgisayarınıza indirme işlemi başlayacaktır. Onun öncesinde videoyu kaydetmek istediğiniz klasörü tercih edip video olarak kaydet dediğiniz de Facebook üzerinden videoları rahatlıkla programsız bir şekilde indirebilirsiniz. Herhangi bir programa ihtiyaç duymadan indirme işlemleri tamamlanacaktır.

Facebook’ tan programsız video indirme nasıl yapılır? sorularının tek cevabı Facebook mobil siteye bağlanarak video indirme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Facebook üzerinde ki tüm videoları bilgisayarınız da bu şekilde arşivleyebilirsiniz.

1 YorumLütfen Yorum Bırakınız

Cevap Yaz

Email adresiniz yayınlanmamaktadır.