Yaz için Kadın Parfümü Önerisi

yaz-bayan-kadin-parfumleri

Parfüm kadın erkek genç yaşlı her kesime hitap eden bir bakım ürünüdür. Hepimiz her an hoş kokmak isteriz. Özellikle yaz aylarında buna daha çok ihtiyaç duyarız. Yazın sıcağında çok sık terler ve kötü kokmaya meğilli oluruz. Bu sebeple parfüm seçimine yazık daha çok dikkat etmeliyiz. Ama dediğim gibi kötü kokmayalım diye de her güzel kokan parfümü alıp kullanamayız. Daha çok sıcaklarda boğmayan, hafif kokulu, çiçekli meyveli ve doğal kokuları tercih etmeliyiz. Aksi halde ağır parfümler sıcakta sizi daha da boğabilir ve etrafınızdakileri rahatsız edebilir. Sizlere en iyi ve en hoş kokan parfümlerden bahsetmek istiyorum. Üstelik görsel olarak da çok şık şişelere sahipler.

yaz-bayan-kadin-parfumleri

yaz-bayan-kadin-parfumleri

Roberto cavali paradiso : Tam bir yaz parfümüdür. İçerisinde yasemin, gül, yaban mersini, pembe defne yaprağı, bergamot ve mandalina özleri bulunmaktadır.

Marc Jacobs, Daisy Eau So Fresh Sorbet : Pembe greyfurt, mor menekşe, sedir ve misk, yasemin ve armut özlerinden oluşur. Meyveli ve çiçekli kokular sevenler için ideal bir seçim olacaktır.

Giorgio Armani Si EDT: Geçtiğimiz yıl piyasaya çıkan parfüm yaza daha ferah bir giriş yapmak isteyenler için tasarlanmış. Bergamot, frezya, yeşil armut ve gülden meydana gelen parfüm şişesiyle de oldukça dikkat çekiyor.

Yves Saint Laurent, Black Opium: İçerisinde kahve, beyaz çiçek, vanilya ve odunsu kokular barındırır. Daha enerjik ve iddialı bayanların tercih ettiği bir parfümdür.

Cevap Yaz

Email adresiniz yayınlanmamaktadır.