İnstagram Uygulaması Bilgisayardan Nasıl Kullanılır?

Sosyal ağların yaygınlaşması ile çeşitli etkinlikler için farklı platformlar ortaya çıkmaktadır. Bu platformlar arasında İnstagram fotoğraf paylaşımı konusunda, dünyada oldukça popüler olmayı başardı. Milyonlarca kullanıcısı olan uygulama mobil cihazlardaki başarısını, her geçen gün yeni bir özelik ekleyerek arttırma peşinde. Bu makalemizde sizlere İnstagram uygulaması bilgisayarda nasıl kullanılır? bu konuyu anlatacağız.

İnstagram’ı bilgisayarda kullanma

İnstagram uygulamasıni bilgisayarda kullanma
Ancak bazı kullanıcıların kişisel bilgisayarlar aracılığı ile Instagram uygulaması kullanmak için arayışta olduğu bilinmektedir. Şimdi bilgisayardan nasıl Instagram kullanılır kısaca anlatalım.
gramblr uygulaması ile instagram nasıl kullanılır

Gramblr uygulaması ile İnstagram kullanma

İnstagram uygulaması bilgisayardan kullanım için bazı yollar var. Bu yollar arasında Gramblr uygulamasından bahsedeceğiz. Linke tıklayarak indirebilirsiniz. Uygulama kurulduktan sonra İnstagram hesabınıza giriş yapmanız gerekiyor. Giriş işleminden sonra size bir uyarı mesajı gelecek. Burada 500 Kb’tan küçük, 650×650 piksel fotoğrafların seçilmesi hatırlatılıyor. Upload butonundan sonra caption bölümü karşınıza gelecek. Buraya fotoğrafla ilgili dilediğiniz bilgiyi ve mesajı yazabilirsiniz.

Bluestacksla instagram uygulamasi nasıl kullanılır

Bluestacksla-instagram-uygulamasi-nasil-kullanilir

Artık işlemler bittiğinde Facebook ve Twitter paylaşım linklerini de görebilirsiniz. Bir diğer yöntem ise bilgisayarınıza bir Android emülatörü kurmaktır. Bu konuda en başarılı uygulama Blue Stacks’tır. İnternetten kolayca indirebileceğiniz emülatör ile sanal bir Android işletim sistemine sahip olacaksınız. Kurulum tamamlandığında çok tanıdık gelen arayüz sanki bir cep telefonuna benzeyecek. Uygulamanın kurulumundan sonra, Google hesabınıza girmeniz ve marketten İnstagram uygulamasını indirmeniz yeterli olacaktır.

Resime tıklayarak indirme sayfasına gidebilirsiniz.

Artık kişisel bilgisayarınız aracılığı ile Android emülatörü sayesinde İnstagram kullanabilir, resim yükleyip paylaşımlarda bulunabilir ve takip ettiklerinize daha rahat şekilde, yüksek kapasiteli kişisel bilgisayarınızla ulaşabilirsiniz.

Bilgisayar’da İnstagram kullanma videolu anlatım Youtube

Bu makalelerde ilginizi çekebilir

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir.