Mame32 emulatör indir, eski atari salonu oyunları rom’lu

Özellikle 90’lı yıllarda bir çok insanı atari salonlarına çeken eski atari salonu oyunları indir dosyalarını paylaştık. MAME32 emulatör full indir olarak aşağıda açıklamalı şekilde verilmiştir. Street Fighter, Pang, Snow Bros, Mortal Kombat gibi en çok oynan atari oyunları emulatörde yer alıyor. Rom dosyaları hazır şekilde verilen bu programı aşağıda verilen indirme bağlantısından bilgisayarınıza indirip kurun. Kurduktan sonra programı çalıştırarak sol tarafta yer alan Available sekmesine tıklayarak oyunları oynamaya başlayabilirsiniz. Gerekli bilgiler aşağıda verildi.

street fighter indir, name32 emulatör atari salonu oyunları full indir

Mame23 oyun romları program içerisinde yüklü olarak gelmektedir. Sadece programı kurarak çalıştırmanız yeterli. Yüksek pc özellikleri istemez çok düşük sistemlerde bile çalışmaktadır ve rahat şekilde oynayabilirsiniz. Name32 01.125 versiyondur.

5 ile kredi yükleyin ve 1 ile oyuna başlayın. Tab tuşu ile de oyunla ilgili tuş kontrol ve diğer ayarları yapabilirsiniz.

name32 amulatör indir, romlu atari salonu oyunları full indir

Mame32 emulatör içerisinde zamanında en çok oynanan ve şuan aranan atari salonu oyunları yer almaktadır. Street Fıghter, Mortal Kombat, Snow Bros, Pang, Mustapha (Cadillas Dinazors), Metal slug, Final Fıght, Kovboy oyunu, gibi bir çok bilinen oyun yer alıyor.

Boyutu:2.8-gb yer kaplar
Sıkıştırma: Rar / Şifresizdir
Tarama: Webrootla tarandı. / Durumu> Temiz

MAME32 EMULATÖR ROM’LU OYUNLAR

Mame32 emulatör indir, eski atari salonu oyunları rom’lu

NOT: Yapamadığınız veya sorun yaşadığınız bir yer olursa yorumlarda sorabilirsiniz, yardımcı olurum.

En kısa sürede cevap vermeye çalışacağım.

İNDİRME LİNKLERİ

TIKLA İNDİR 1

TIKLA İNDİR 2

Bu makalelerde ilginizi çekebilir

4 YorumlarYorum Yap

  • Bende çalışmıyor mame ye tıklıyorum ekran kararıp açmıyor 3 saniyede çıkış yapıyor. Neden acaba? Yardım lütfen 0542 538 40…

    • Emin, program sorunsuz çalışmakta yayında oynadığım program bu. Bir yerde yanlışlık yaptın sanırım. Kurulumu nasıl yaptın anlatırsan yardımcı olayım.

  • İndirdiğiniz rar dosyasını bir klasöre çıkartın ve MAME32 FX ikonuna tıklayarak oyunu başlatın.

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir.