WooCommerce Ürün Sayfası Nasıl Düzenlenir?

WordPress alt yapısı ile kurulan E-Ticaret sitelerinde WooCommerce eklentisi kullanan site sahipleri ürün sayfası nasıl düzenlenir? şeklinde çoğu zaman arama yapmaktadır. Temadan temaya değişiklik gösteren bu sayfayı isteğinize göre düzenlemek mümkündür. Bu amaçla piyasaya sunulmuş birçok ücretli ve ücretsiz eklenti bulunmakta.

WooCommerce Ürün Sayfası Düzenleme Eklentisi

WooCommerce ürün sayfasını ücretsiz olarak istediğiniz gibi düzenleyebileceğiniz bir eklentiyi size tanıtacağım. Ayrıca sadece ürünlerin olduğu sayfalar değil, sepet, ödeme alanı ve daha birçok alanda düzenleme yapmak mümkün olacak. Sözü fazla uzatmadan eklentimize geçelim

WooCommerce Ürün Sayfası Düzenleme Eklentisi

Öncelikle WooCommerce HookMeUp eklentimizi indiriyoruz veya admin panelden ismi aratarak yüklüyoruz. İster admin panelinden isterseniz FTP hesabınızdan eklentinin kurulumunu yapın. Kurulum tamamlandıktan sonra WordpRess sitenizin özelleştirme alanına geçiş yapın. Solda açılan panelde WooCommerce HookMeUp isminde bileşen ayarlarının geldiğini göreceksiniz. Üst görselde yerini işaretle gösterdim.

WooCommerce Ürün Sayfası Düzenleme

Daha sonra karşınıza çıkan alanlardan düzenlemek istediğiniz kısmı seçerek, resim, yazı vs olarak eklemeler yapabilirsiniz. Yukarıda verilen görselde olduğu gibi seçim yaparak düzenlemeye başlayabilirsiniz.

Aşağıdaki görselde kırmızı okla gösterilen kısmı aktif ederek sayfada düzenleme yapabileceğiniz alanları görebilirsiniz.

WooCommerce HookMeUp ürün sayfası eklentisi

WooCommerce HookMeUp Kullanım Videosu

WooCommerce HookMeUp Kullanım Videosu

Yapamadığınız bir kısım olursa yorum olarak bizlerden yardım alabilirsiniz.

Bu makalelerde ilginizi çekebilir

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir.