General Mobile Discovery Kapanma Sorunu

general mobile kapanmıyor

General mobile akıllı telefonların bazı güncellemelerden sonra sürekli kapanma sorunu yaşadığı dile getirildi. Telefon oyun oynarken, internet’ de iken veya durduk yere aniden kapanmakta veya kendini resetlemektedir.

Bu sorunun sebebi bazı güncellemelerin telefonla uyumlu olmaması veya güncellemenin tam olarak test edilmeden piyasaya sürülmesinden kaynaklanıyor. Bu sorun yazılımsal bir sorun olduğu için garanti kapsamına girmektedir. Zaten bunun dışında bir sebepten de olsa böyle bir durum sizden kaynaklanmadığı için garantiye girecektir. Telefonunun garanti süresi dolmuş kişiler bu sorunla karşılaştıklarında yapmaları gereken telefona tam format atmak olacaktır. Bunun için ilk önce önemli dosyalarınızı ve rehberinizi hafıza kartına aktarın, hafıza kartını çıkarın.

Telefon kapalı durumdayken sesle power tuşuna beraber 10 saniyeye yakın basın daha sonra ekranda wipe data yazısı çıkar, reset factory seçip önce power sonra ses tuşuna basılı tutularak format atılmış olacaktır.

Bu makalelerde ilginizi çekebilir

1 yorumYorum Yap

 • Merhаbа!
  Вirçok erkеğin normal kızları tercih ettіğinі fark еttim.
  Βіrçоk kаdının aşkının tаdını çıkаrасаk сesaretі olan vе hаyаt dеnen іnişli çıkışlı ve çılgın şеу ѕıraѕında en іyі arkаdaşı оlасаğını bildiğі bіrinі sеçеn еrkеklеri аlkışlıyоrum.
  O arkаdaş оlmak іstеdim, sаdесе іstіkrarlı, güvenilir vе ѕıkıсı bіr еv kadını değіl.
  Ben 26 уıl уаşındауım, Alena, Çek Сumhuriуеtі’ndenim, аyrıсa İngіlіzсе bіlіуorum.
  Неr neуse, рrofilіmi burada bulаbilіrѕiniz.

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir.