Kısmetse Olur Aşkın Gücü 20 Aralık, 8. bölüm izle

Kısmetse Olur Aşkın Gücü 8. bölüm 20 Aralık full izle videosunu yazının devamında verdik. Gala gecesinde elenen Kaan oldu ve 15 Bin TL para ödülünü alan Şeyda oldu. Hafta içi 6 gün yayınlanan programın yeni bölümlerini sitemizden izleyebilirsiniz.

Kısmetse Olur Aşkın Gücü 8. bölüm 20 Aralık

Kısmetse Olur Aşkın Gücü 8. bölümde neler yaşandı? Merak edilen tüm detaylar bölüm videosunda yer almakta. Yarışmanın ilk haftasında gala gecesi ve eleme heyecanı yaşandı. Erkek ve kadınların kullandığı oylarla eve veda eden isim erkek yarışmacılardan Kaan oldu. Her hafta verilecek olan 15 bin TL ödülü alan kadın yarışmacılardan Şeyda olmuştu.

Tartışmalarla geçen ilk eleme gecesinde 9 erkek, 9 kadın oy kullandı. Yarışmacılar evden gitmesini istediği isimleri yazdılar ve oylama elemeye sonuç oldu. Oğulcan’da eleme fotosuna girdi fakat uygulanan stratejik hamlelerle elenen Kaan oldu.

kısmetse olur aşkın gücü 8. bölüm furkan kavga

Kaan’ın gidişinden sonra eve yeni gelen yarışmacı FURKAN evde gerginliğe sebep oluyor. Aybüke ile dans etmesi Tolga’yı çılgına çevirecek. Evde bulunan erkek yarışmacıların bazıları ile tartışmaya girecek Furkan eve heyecan katacak gibi gözüküyor.

Kısmetse Olur Aşkın Gücü 8. bölüm full izle

Kısmetse Olur Aşkın Gücü 8. bölüm full izle
Kısmetse Olur Aşkın Gücü 8. bölüm izle

Bu makalelerde ilginizi çekebilir

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir.