Kısmetse Olur Aşkın Gücü 30. bölüm full izle, Bilgehan kimdir?

Sadece Youtube kanalında yayınlanan yeni bölümleri ile büyük izleyici kitlesine ulaşan Kısmetse Olur Aşkın Gücü 30. bölüm full izle yayınlandı. Furkan’ın diskalifiye olmasının ardından eve yeni katılan aday Bilgehan kimdir? Kaç yaşında? Merak edilen detaylar ve son bölüm tek parça olarak linki eklendi.

Kısmetse Olur Aşkın Gücü 30. bölüm

Erol’un bugün erkek adaylarla yaşadığı tartışmalara daha fazla dayanamayan Yeliz göz yaşlarına hakim olamadı.

Kısmetse Olur Aşkın Gücü evinde bugün kırmızı oda görüşmeleri yapılacak. Birbirini tanımaya çalışan ve sevgili olan çiftler odada buluşacaklar. Erol Yeliz, Oğulcan Cansel, Çağrı Şeydanur gibi isimler odaya görüşmeye gidiyor. Geçtiğimiz günlerde program kurallarına uymayan Furkan diskalifiye edildiği için yerine Bilgehan isimli yeni aday eve geldi.

Kısmetse Olur Aşkın Gücü Bilgehan kimdir

AŞKIN GÜCÜ BİLGEHAN KİMDİR?

24 yaşında olan Bilgehan, erkekler evine geldiğinde adayları yorumladı. Erhan ve Erol’a yaşlarının büyük olduğu için abi diye hitap edeceğini yoksa rahat edemeyeceğini söyledi. Bilek ve Erhan’ın tarzının kendisine yakın olduğunu söyledi. Benim anlaşamayacağım kimse yoktur diyerek kendisini tanımladı

Kısmetse Olur Aşkın Gücü 30. bölüm full izle

Kızlar evinde ilk olarak dans edilmesi istendiğinde Simge’yi seçti ve onunla dans etti. İlk eve geldiğimde Simge’nin elektiriğini yüksek buldum dedi. Daha sonrasında sesiz gördüm dediği Ayşenur ile kırmızı odaya geçti ve onu tanımaya çalıştı.

KISMETSE OLUR AŞKIN GÜCÜ 30. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

KISMETSE OLUR AŞKIN GÜCÜ 30. BÖLÜM İZLE

Bu makalelerde ilginizi çekebilir

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir.