Tango Hesabı Nasıl Silinir? Kesin Çözüm

Tango Hesabı Nasıl Silinir?

Çağımızda teknoloji geliştikçe iletişim kurmak artık o kadar kolay ve hızlı bir hal almış durumda ki, son derece ucuz ve basit bir şekilde istediğimiz kişi ile iletişime geçebiliyoruz. Bu iletişim kolaylığını sağlayan en önemli cihazlardan bir tanesi de şüphesiz mobil iletişim üzerine kurulan cep telefonlarıdır.

Mobil uygulamalardan birisi olan Tango sayesinde anlık bir şekilde ve gayet hızlı olarak mesajlaşma imkânımız bulunmaktadır. Tango’nun yanı sıra yine birçok iletişim kurmak için kullanıma hazır bekleyen uygulama mevcuttur. Eğer ki Tango’yu silmek isterseniz hangi işlemleri gerçekleştireceğinizi bu yazımız ile öğrenebilecek ve ne kadar kolay olduğunu göreceksiniz. Öncelikle Tango üyeliğinizi silip bu uygulamadan kurtulmak için   https://help.tango.me/en/articles/2985296-how-do-i-delete-my-tango-account bu adrese girmeniz gerekmektedir.

Tango-Hesabi-Nasil-Silinir-Kesin-Cozum

Tango-Hesabi-Nasil-Silinir-Kesin-Cozum

Bu sayfaya girdikten sonra karşınıza bir form gelecektir. Bu formda sizden istenilen bilgileri Tango’ya üye olurken istenilen bilgilerle aynı girmeniz gerekmektedir. Bu önemli bir husustur çünkü Tango hesabınızın silinmesi için bilgilerin doğrulu önemlidir. İstenilen bilgileri girdikten sonra Reason For Deletion kısmına “Did Not Work” yazmanız gerekiyor. Yani “İşime Yaramadı” diyerek neden Tango hesabını silmek istediğinizi belirtmiş oluyorsunuz. Bu formu doldurup işlemi başarılı bir şekilde tamamladıktan sonra 72 saat kadar sonra Tango hesabınız silinmiş olacak ve Tango’dan kurtulmuş olacaksınız. Gayet basit ve hızlı bir şekilde Tango hesabının silindiğini sizde görüyorsunuz. Uygulayacağınız adımlar gayet basit ve hızlı bir şekilde uygulanabilecek adımlardır.

Eğer bu şekilde sorun olursa aşağıda verilen resimde gördüğünüz gibi adımları uygularsanız kesin olarak hesabınız silinmiş olur.

tango hesap silme nasıl yapılır

tango uygulamasını silme, tango hesap kaldırma

Fakat bilmeniz gereken önemli bir konu, hesabınızda para varsa hesap sildikten sonra çekemezsiniz yani iptal olur.

Bu makalelerde ilginizi çekebilir

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir.